Konferencie a semináre združenia EUNIS

Aktuálne: FIRMY 20151

Program a bližšie informácie

Celoslovenský seminár pre pracovníkov a študentov VŠ, pre všetkých, ktorých zaujíma problematika správy identít a aplikácie Google.

Miesto konania: Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, Bratislava, presné miesto konania bude doplnené

Termín: 23. apríl 2015
Začiatok seminára: 13:00 h.

Cieľ seminára: Predstavenie aplikácií, návrhov a ponúk firiem pre vzdelávacie inštitúcie.

Tematické zameranie seminára:
- Správa identít
- Integrovaný a prispôsobiteľný softvér riadenia správy
Vyhľadávacie služby

Seminár Firmy 1 je prvým seminárom firiem v roku 2015 na vybrané a ponúknuté témy, ktoré sú zaujímavé pre vzdelávací proces, správu informačných systémov, resp. manažment vysokých škôl.
Koná sa ako pracovný seminár – formálne vystúpenia, neformálne diskusie, závery a odporúčania.

PROGRAM:

12:30 - 13:00 - Registrácia
13:00 - 13:05 - Otvorenie
13:05 - 14:00 - Úvod do správy identít - Ing. Radovan Semančík, PhD.,spoločnosť Evolveum s.r.o.
14:00 - 15:00 - Využitie Microsoft Dynamics Academic Alliance (DynAA) v akademickom prostredí - Vladimír Šurka, CRM konzultant Tempest a.s.
15:00 - 15:30 - Prestávka
15:30 - 17:00 - Google - služby a technológie pre vzdelávanie - Emanuele Cerroni, spoločnosť Noovle

Pozvánka na stiahnutie.