Konferenčný poplatok:

Konferenčný poplatok po 22. marci 2013                                170 EUR
Účastnícky poplatok pre PhD študentov                                  100 EUR
Publikovanie príspevku v zborníku príspevkov bez účasti         90 EUR
Účasť bez príspevku                                                              70 EUR

Registračný poplatok v sebe zahŕňa účasť na konferencii, zborník abstraktov vedeckých prác, CD s vedeckými prácami, monografiu v tlačenej forme, občerstvenie, obedy na 6. a 7. júna 2013, večeru, spoločenské stretnutie a kultúrny program 6. júna 2013 (štvrtok) a prehliadka Nitrianskeho hradu a pamätihodností mesta Nitry 7. júna 2013 (piatok) v popoludňajších hodinách po ukončení rokovania v sekciách.

Ak je účastník zo Slovenska – platba vložného bankovým prevodom:

Názov a adresa príjemcu platby: Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Trieda A. Hlinku 2, 94976 Nitra
Číslo účtu príjemcu: 7000066247/8180
Variabilný symbol: 101310
Účel platby (správa pre prijímateľa):  Manažérska konferencia 2013 + meno a priezvisko účastníka konferencie

Registrácia

Registračný formulár  sa nachádza na web – stránke medzinárodnej vedeckej konferencie http://www.fem.uniag.sk/fem/bm/.
Abstrakt v Anglickom a Slovenskom jazyku (max. 300 slov) zasielajte e-mailom na adresu: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.