Všeobecné informácie:

Prof. Ing. Iveta Ubrežiová, CSc., Katedra manažmentu, Fakulta ekonomiky a manažmentu, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovenská republika, e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
Prof. Dr. Ing. Elena Horská, Katedra marketingu, Fakulta ekonomiky a manažmentu, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovenská republika, e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Informácie o finančných a administratívnych  záležitostiach

p. Milada Hlinková, Katedra manažmentu, Fakulta ekonomiky a manažmentu, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovenská republika, e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.  (finančné a administratívne záležitosti v Slovenskom jazyku)
Ing. Ingrida Sedliaková, Katedra manažmentu, Fakulta ekonomiky a manažmentu, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovenská republika, e-mail:   Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.  (komunikácia v Anglickom jazyku)

Registrácia a ďalšie otázky:

Ing. Veronika Hrdá, PhD., Katedra manažmentu, Fakulta ekonomiky a manažmentu, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovenská republika (komunikácia v anglickom jazyku)
Ing.  Drahoslav Lančarič, PhD., Katedra manažmentu, Fakulta ekonomiky a manažmentu, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovenská republika (komunikácia v anglickom a slovenskom jazyku)
Ing. Radovan Savov, PhD., Katedra manažmentu, Fakulta ekonomiky a manažmentu, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovenská republika (komunikácia v anglickom a slovenskom jazyku)

V prípade, ak budete mať nejaké otázky, ktoré sa týkajú „registrácie a ďalšie otázky“, posielajte ich na spoločnú e-mail adresu: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.