Školenie: Použitie výmenných formátov medzi Portálom VŠ a informačnými systémami VŠ

• warning: include_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/includes/bootstrap.inc on line 601.
  • warning: include_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/content/duration/duration_api.module on line 17.
  • warning: include_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/content/filefield/filefield.module on line 13.
  • warning: include_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/content/filefield/filefield.module on line 14.
  • warning: include_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/content/imagefield/imagefield.module on line 9.
  • warning: include_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/content/imagefield/imagefield.module on line 10.
  • warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/includes/module.inc on line 262.
  • warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/content/date/date/date.module on line 13.
  • warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/content/date/date/date.module on line 15.
  • warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/tools/pathauto/pathauto.module on line 84.
  • warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/tools/pathauto/pathauto.module on line 85.
  • warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/tools/pathauto/pathauto.module on line 86.
  • warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/sites/all/modules/tools/pathauto/pathauto.module on line 87.
  • warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /data/www/sites/eunis.sk/web.old/eunis.sk/registracia/includes/menu.inc on line 346.

Počet prihlásených osôb: 28

Tituly pred menomMenoPriezviskoTituly za menomNázov akademickej inštitúcieObed
15 aug 2009 - 09:56Bc.JurajChlebecSlovenská poľnohospodárska univerzita v Nitreáno
210 aug 2009 - 09:35Ing.RudolfKanianskyUniverzita Konštantína Filozofa v Nitreáno